Przejdź do treści

Mystique Shoes - ekskluzywne klapki i sandały

Marka Mystique Shoes została założona przez małżeństwo Yamin i Dorien Levy. Firma powstała w 1999 roku na Bali. Rodzinne przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości sandałów z klejnotami i ozdobami. Każdy model, znajdujący się w ofercie składającej się z ponad 300 propozycji, został w całości zaprojektowany przez założycieli, a każda para została ręcznie wykonana przez balijskich rzemieślników. 

Historia marki 

Początkowo małżeństwo Levy produkowało jedynie kilka propozycji obuwia, chcąc sprawdzić, jaki będzie ich odbiór. Oryginał wyprzedał się błyskawicznie, a marka w niebywale szybkim tempie zaskarbiła sobie sympatię szerokiego grona odbiorców i wielu modowych specjalistów. Wówczas założyciele postanowili poszerzyć swoją ofertę i stworzyć kolejne ciekawe propozycje. Obecnie marka produkuje niemal 300 wykwintnych, ręcznie robionych sandałów i klapek. W ślady rodziców poszły córki małżeństwa – Danielle i Michelle, które w 2012 roku dołączyły do przedsiębiorstwa w Los Angeles. Mystique z uwagi na swój sukces, wspiera klinikę Bumi Sehat, która zapewnia opiekę zdrowotną indonezyjskim kobietom, a także różnego rodzaju programy społeczne i edukacyjne dla lokalnych mieszkańców. 

Produkcja 

Produkcją sandałów Mystique Shoes, które później trafiają do sklepów na całym świecie, zajmują się balijscy rzemieślnicy, zatrudnieni w niewielkich rodzinnych fabrykach. Każdy element wykonywany jest ręcznie, dlatego wszystkie modele butów tej marki to propozycje wysokiej jakości. Podstawą każdego obuwia jest skórzana podeszwa, wyściełana zamszem dla zapewnienia wysokiego poziomu wygody. Każdy model obuwia inspirowany jest biżuterią. Klejnoty importowane są z Europy, a każdy drobiazg przyszywany jest ręcznie. 

Sklep Mystique Shoes - oferta

W Polsce sandały i klapki Mystique Shoes można nabyć online oraz w sklepach stacjonarnych, zajmujących się sprzedażą ekskluzywnego obuwia. W ofercie marki znaleźć można wiele ciekawych propozycji, które świetnie wpiszą się w oczekiwania i preferencje każdej kobiety. Dla osób, które poszukują tradycyjnych, minimalistycznych rozwiązań, powstały japonki z delikatnymi, mieniącymi się w świetle kryształkami japonki z czeskimi kryształami oraz różowe sandały, których paski również zostały ozdobione lśniącymi kryształkami. Kobiety, które na co dzień wybierają nieco bardziej ekstrawaganckie dodatki, mogą wybierać spośród modeli takich jak: Copacabana, japonki ozdobione koralikami i wiszącymi pomponikami, Clermont, klapki zdobione koralikami i pomponami, Caribou, klapki ozdobione kryształkami i kolorowymi frędzlami. W ofercie Mystique Shoes nie brakuje także propozycji dla kobiet odważnych, lubiących się wyróżniać. Osoby będące entuzjastkami mocnych akcentów, powinny postawić na sandały zdobione mieniącymi się w świetle, czeskimi kryształami oraz kamieniami Swarovskiego z detalami w złotym kolorze oraz na sandały zdobione kryształami i kamieniami z paskami w kolorze srebra.