Jesteś tu: Start » Strefa klienta » Zwroty i wymiana

Zwroty i wymiana

Wobec naszych klientów jesteśmy rzetelni, dlatego akceptujemy wymianę lub zwrot zakupionego u nas towaru. Każdy produkt można w ciągu 14 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić. 

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT), które nie były używane, nie są brudne lub zniszczone oraz pod warunkiem, że zostaną dostarczone do nas w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu.

Jeśli podejmą Państwo decyzję o zwrocie zakupionego towaru, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Towar prosimy odesłac na adres:

Firma Handlowa Mar-Jo
Al. Jana Pawła II 16
64-100 Leszno

Koszty odesłania do nas towaru ponosi Klient. Nie przyjmujemy towaru przesłanego do nas w formie przesyłek za pobraniem.

Prosimy do zwracanego lub wymienianego towaru dołączyć wypełniony formularz zwrotu / wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak numer zamówienia, imię, nazwisko, adres oraz nr konta bankowego lub indeks towaru, w przypadku wymiany. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są poniżej.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu. 

W przypadku wymiany towaru do paczki prosimy dołączyć formularz wymiany. Ewentualny zwrot lub dopłata należności wynikający z różnicy ceny towarów wymienianych zostanie uwzględniony i Klient zostanie poinformowany mailowo o konieczności dopłaty. Nadpłata zaś jest rozliczana w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego wymiany.

Informujemy, że rzeczy wysłane jako gratisy przyznawane w programie lojalnościowym nie podlegają zwrotowi/wymianie.

Pobierz formularz zgłoszenia wymiany lub zwrotu towaru: